« Korzyści z konsolidac… | Strona domowa | Czy kredyt gotówkowy … »

Pożyczka? Na każdy problem – jest rozwiązanie!

poniedziałek, 16 październik 2017 at 2:29 pm. Użyte znaczniki: , ,

Wszyscy mamy takiego przyjaciela, który po tych wszystkich latach nagle pojawia się i woła „cześć” tylko po to, aby zapytać: czy mógłbyś mi pożyczyć pieniądze?" Co zrobić, jeśli to Ty znajdziesz się w sytuacji, w której potrzebujesz pieniędzy? Dobra rzecz jest taka, że istnieją osobiste pożyczki! Ale czy to napraw3dę dobrze? Oczywiście, jeśli jesteś mądry znasz wszystkie plusy i minusy przed faktycznym ubiegania się o pożyczkę.

Wszakże, pożyczki zostały stworzone, aby "pomóc" osobom cierpiącym z powodu finansowych nieszczęść, takich jak spłacenie długów, opłaty za lekcje, nagłe wypadki medyczne, a nawet wydatki na remont domu. Są jednak ich złe strony, których przyszli konsumenci powinni być świadomi i powinni wiedzieć, jak sobie z nimi radzić.

1. Oprocentowanie jest wysokie?

Powiedzmy, że chcesz pożyczyć 100 000 złotych i spłacić w 24 miesiące. Korzystając z narzędzia do porównywania pożyczek osobistych, zapłacisz łącznie 128400 złotych, korzystając z planu programu z 13,2% stopą procentową w skali roku, przy czym opłata manipulacyjna wynosi 2000 złotych, dlatego regularna pożyczka wyniesie łącznie dużo większą kwotę. W międzyczasie płacisz nieco więcej za wyższą cenę. Rozwiązanie: wybierz banki oferujące niższe oprocentowanie i spłać je w jak najkrótszym czasie. Również skorzystaj z kalkulatora kredytu, dzięki któremu możesz porównać ceny i płatności za różne kwoty i kwoty pożyczki.

2. Masz problem z tym, by uzyskać zgodę?

Wymagania dotyczące zatwierdzania kredytów osobowych są w zasadzie dowodem, że można je zapłacić. Niektóre banki wymagają, abyś zarobił od 3000 do 5000 miesięcznie i udowodnił to poprzez pokazanie ostatniego wyciągu, wyciągiem karty kredytowej lub najnowszym sprawozdaniem finansowym. Po przedstawieniu wymagań bank zbada szczegółowo historię kredytową i może sporo wykopać z przeszłości. Masz duży kłopot, jeśli byłeś stałym kredytobiorcą, który ma w swojej historii kredytowej nieprzychylną sytuację braku zwrotu pieniędzy na czas lub w ogóle.

Rozwiązanie: łatwiej jest uzyskać zatwierdzenie przez przygotowanie wszystkich niezbędnych wymagań. Ponadto, bądź realistą co do kwoty. Jeśli zarabiasz tylko 3000 złotych, jak możesz zapłacić 1 milion w ciągu 24 miesięcy? Również staraj się zachować swoją historię finansową czystą i imponującą

3. Agenci są niemili dla Ciebie?

Agenci pracują na zlecenie i nie są płaceni według godziny. Nie mogą spędzać zbyt czasu na kimś, kto nie jest w 100% pewny, że może uzyskać zgodę na pożyczki osobiste. Więc jeśli zdarzy ci się złożyć wniosek o pożyczkę przez agenta i on / ona powiedział, że nie udało się jej uzyskać - nie trać nadziei. To jeszcze nie dotarło do banku.

Rozwiązanie: Przejdź bezpośrednio do banku i porozmawiaj z bankierem. Jeszcze lepiej, porównaj osobiste pożyczki, by mieć natychmiastowy dostęp do potrzebnych informacji bez konieczności ich wysyłania.

I pamiętaj, że wniosek o pożyczkę lub czas przetwarzania zazwyczaj trwa od 5 do 10 dni bankowych. Może być trwać, jeśli masz niekompletne dokumenty.