Bank samochodowy – sposób na szybki i łatwy kredyt na zakup auta

czwartek, 12 wrzesień 2019 kl. 08:51

Niektórych banków można na próżno szukać na ulicach naszych miast. Ich nazwy są dość tajemnicze i zwykle składają się z dwóch członów – nazwy marki pojazdu i słowa "Bank". Tak, chodzi oczywiście o banki samochodowe, które istnieją na rynku już od lat 90-tych XX wieku. Jak łatwo się domyślić, są one założone przez konkretnych producentów samochodów i zwykle reprezentują ich interesy, czy taki kredyt to dobre rozwiązanie? Przekonaj się na http://www.kredytowepromocje.pl.

 

Read More

radnyradek | | Brak komentarzy | Użyte znaczniki: , , , ,

Praktyki wychodzenia z długów

środa, 03 lipiec 2019 kl. 15:57

Trudno przewidzieć, czy po zaciągnięciu kredytu hipotecznego, czy gotówkowego spłacisz zobowiązanie w 100% bez problemów ekonomicznych po drodze. Jakie praktyki wychodzenia z długów można zastosować, aby zapobiec kosztownej egzekucji komorniczej?

Wyprzedzaj egzekucję komorniczą

W Polsce kontakt z komornikami jest szczególnie niekorzystny dla dłużników, ponieważ wyprzedaże majątku kończą się najczęściej śmiesznymi kwotami niewystarczającymi do zaspokojenia roszczeń wierzycieli (egzekucja komornicza to ryzyko wystąpienia jeszcze większej pętli zadłużeniowej). Wcześniejsza restrukturyzacja zadłużenia zgodna z uwarunkowaniami prawa restrukturyzacyjnego lub prawa bankowego to zatem korzystna perspektywa. Do sprawnego oddłużania w bankach potrzebujesz czystej historii w BIK, a co za tym idzie pozytywnej zdolności kredytowej. Banki zgadzają się na konsolidację kredytów bez zabezpieczeń i bez ubezpieczenia tylko w takim przypadku. Firmy pożyczkowe przy oddłużaniu wymagają zawsze wniesienia nieruchomości do umowy. Kredytobiorca zainteresowany restrukturyzacją nigdy nie uzyska 100% wartości nieruchomości w wypłacanej kwocie. Format restrukturyzacji należy dopasować do aktualnej zdolności kredytowej i posiadanych zabezpieczeń majątkowych. Za zabezpieczenie może również posłużyć poręczenie bliskiej osoby, która charakteryzuje się wysoką zdolnością kredytową.

 

Read More

radnyradek | | Brak komentarzy | Użyte znaczniki: , , , , , , , , , ,

Oferta na problemy ze spłatą – kredyt konsolidacyjny

czwartek, 09 maj 2019 kl. 14:17

Osoby, które zaciągają wiele zobowiązań finansowych, bardzo często mają po jakimś czasie problemy z ich terminowym regulowaniem. Pomocą w takiej właśnie sytuacji z pewnością jest kredyt konsolidacyjny, który dzisiaj można znaleźć w ofercie praktycznie każdego banku a ich porównanie znajdziesz na www.17bankow.com.

 

Read More

radnyradek | | Jeden komentarz | Użyte znaczniki: , , ,