Kalkuluj, porównuj....

wtorek, 15 wrzesień 2020 kl. 10:55

Szukając najkorzystniejszej opcji pożyczkowej warto zaznajomić się z takimi pojęciami jak kalkulatory i porównywarki kredytowe. Dostępne w sieci przeliczniki parametrów kredytowych dają potencjalnemu kredytobiorcy pojęcie o tym, w jaki sposób kształtują się ich warunki oprocentowania. Bardzo istotne jest aby mieć wiedzę czy dana firma pożyczkowa przedstawiam klientowi informacje na temat zaciąganego zadłużenia i warunki, na których zostaje ona przyznana. Należy też zorientować się czy wybrana przez nas instytucja pożyczkowa ma w zapisie prawo wypowiedzenia umowy przez kredytobiorcę w ciągu 14 dni od udostępnienia środków z pożyczki.

 

Read More

radnyradek | |

Dbaj o zdolność kredytową wnioskując o gotówkę.

czwartek, 25 czerwiec 2020 kl. 09:08

Kiedy rozglądamy się za finansowym rozwiązaniem trudnej sytuacji w jakie się znaleźliśmy najczęstszym działaniem może nasuwać się nam pożyczka. Tak to rozwiązanie, które towarzyszy nam bardzo często. Chęć realizacji jakiegoś planu, zamierzenia a nawet marzenia może być spełniona, kiedy dobrze wiemy jakie kroki musimy podjąć, w tym celu wejdź na kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info. Podejmowanie decyzji szczególne związanej z finansami powinna być przemyślana. Kierowanie się jedynie chęcią posiadania jakiejś rzeczy lub tylko myślą, że za wszelką cenne musimy dopiąć swego nie jest pozytywnym doradcą. Wręcz przeciwnie może nam to zaszkodzić. Nasze błędy szczególnie dadzą się we znaki w odniesieniu do naszej przyszłości kredytowej. Co zatem zrobić by utrzymać pozytywną opinię o naszej zdolności do podejmowania się kredytów gotówkowych lub spłaty ratalnej?

 

Read More

radnyradek | | | Użyte znaczniki: , , , , ,

Kredyt na używany samochód

środa, 15 kwiecień 2020 kl. 12:47

Jeśli zdecydowaliśmy, że chcemy kupić nowy samochód na kredyt powinniśmy przy jego wyborze zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Poniżej opisujemy je dokładnie. Zapraszamy do lektury.

Różnice pomiędzy kredytem na samochód używany, a kredytem gotówkowym

Możemy wyróżnić następujące różnice pomiędzy tymi dwoma kredytami:

- kredyt samochodowy łatwiej uzyskać, ponieważ nowo nabyty pojazd jest automatycznie zabezpieczeniem zaciągniętego kredytu,

- z racji zabezpieczenia w postaci pojazdu mechanicznego kredyt posiada niższe oprocentowanie,

- pojazd kupiony przy pomocy kredytu samochodowego musi dodatkowo posiadać polisę AC.

Niemniej jednak nie można pominąć faktu, że kredyt samochodowy uzyskamy tylko i wyłącznie na stosunkowo młode roczniki pojazdów. Limit rocznikowy każdy bank ustala indywidualnie.

 

Read More

radnyradek | |